true
true

خبرهای ثانیه ای

true
    امروز  یکشنبه - ۴ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
این زنان زیبا برای خوشگذرانی شیخ های پولدار عرب استخدام می شوند !  این زنان زیبا برای خوشگذرانی شیخ های پولدار عرب استخدام می شوند !

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان، رستوران برج العرب جمیرا یکی از زیباترین و لوکس ترین رستوران های دنیا است و همه مردان پولدار شیخ نشین عرب به این رستوران رفته و هوس بازی و عیش و نوش شبانه را تجربه می کنند.

 

در رستوران برج العرب جمیرا زیباترین زنان بدکاره برای مردان شیخ نشین عرب اقامت دارند.

 

زیباترین زنان بدکاره پولدارهای شیخ نشین دوبی به خوشگذرانی، اسراف، ریخت و پاش و تفریحات گرانقیمت با هزینه های نجومی معروف هستند.

 

بنا بر اطلاعات مندرج در صحیفه صدی الکترونیه در طبقه بیست و هفتم برج العرب جمیرای دوبی زیباترین زنان بدکاره، رستورانی با عنوان الذهب ۲۷ وجود دارد.

 

این زنان زیبا برای خوشگذرانی شیخ های پولدار عرب استخدام می شوند !

 

که ساخت آن چیزی نزیدک به ۱۸ ماه طول کشید، اگر وارد این رستوران شوید به هر طرف که می نگرید زرق و برق طلاهای تعبیه شده در نقاط و وسایل مختلف این رستوران چشم را می زند.

 

محیطی طلاکوب شده که تجمل از در و دیوار آن سرازیر است، زیباترین زنان بدکاره، برگها و نوشته هایی از جنس زر نیز از دیگر تزئیناتی است.

 

که در الذهب ۲۷ به چشم می خورد، همچنین در دکوراسیون آن از پلان طوفان های شنی با جنس طلای ۲۴ عیار الهام گرفته شده و بنای آن ۲۰۰ متر از سطح بحر ارتفاع دارد.

 

در دوبی جمله ای معروف برای این محیط وجود دارد، گفته شده که این رستوران مشتری های خود را انتخاب می کند، زیرا برای ورود به آن باید رزرو الکترونیکی از قبل انجام شود که معلوم نیست با پذیرش آن از سوی مدیریت رستوران موافقت خواهد شد یا نه زیباترین زنان بدکاره، که این موضوع نیز خود رازها دارد،آنها برای این گزینش دلایل خاص خود را دارند که به وضوح از آن پرده برداری نشده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false