کد خبر:19566
پ
panel khorshyidi

کسب ماهیانه ۱ میلیون تومان از پشت بام خانه

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان، اردشیر ارباب زهی بخشدار بخش قرقری شهرستان هیرمند به خبرنگار ماگفت: هر پنل خورشیدی به مبلغ ۲۵ میلیون تومان نصب می گردد که نیمی از هزینه هر کدام از این پنل های خورشیدی را سپاه پاسداران با همکاری استانداری پرداخت می کند. وی افزود: ما بقی هزینه پنل خورشیدی […]

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان،

اردشیر ارباب زهی بخشدار بخش قرقری شهرستان هیرمند به خبرنگار ماگفت: هر پنل خورشیدی به مبلغ ۲۵ میلیون تومان نصب می گردد که نیمی از هزینه هر کدام از این پنل های خورشیدی را سپاه پاسداران با همکاری استانداری پرداخت می کند.
وی افزود: ما بقی هزینه پنل خورشیدی از سود حاصل از فروش برق خود دستگاه ها پرداخت می شود، نصب این پنل های خورشیدی برق یک حرکت بزرگ و جهادی در روستاهای سیستان است که می تواند بسیاری از مردم مرزدار را که در وضعیت بد اقتصادی به سر می برند نجات دهد.
ارباب زهی همچنین اظهار داشت: تا کنون تنها در شهرقرقری که یک شهر کم جمعیت در سیستان محسوب می شود ۶۰ امتیاز پنل خورشیدی برق گرفته شده است که تعداد ۳۵ عدد نصب ، و از این تعداد پنج پنل خورشیدی در مدار جریان دارد.
وی خاطرنشان کرد: در آمد هر پنل خورشیدی بین ۸۰۰ تا یک میلیون تومان است به طور کل می توان گفت که هر خانواده با نصب یک پنل خورشدی در بام خانه، می تواند به این درآمد دست یابد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.