امروز:  پنج شنبه , ۲۳ آبان , ۱۳۹۸
 کد خبر: 12262  -  06 / مارس / 2017
صدور ۲۱ هزار شناسنامه برای فاقدین شناسنامه در سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۳۵ هزار نفر در استان سیستان و بلوچستان فاقد شناسنامه بودند که توانستیم با فعال کردن سمن‌ها و بهره گیری از نقش فعال زنان ۲۱ هزار شناسنامه را برای افراد فاقد شناسنامه صادر کنیم. علی اوسط هاشمی در کنگره زنان موفق ایران که امروز در دانشگاه شهید بهشتی […]

صدور ۲۱ هزار شناسنامه برای فاقدین شناسنامه در سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۳۵ هزار نفر در استان سیستان و بلوچستان فاقد شناسنامه بودند که توانستیم با فعال کردن سمن‌ها و بهره گیری از نقش فعال زنان ۲۱ هزار شناسنامه را برای افراد فاقد شناسنامه صادر کنیم.

علی اوسط هاشمی در کنگره زنان موفق ایران که امروز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد افزود: بیش از ۱۱۰ هزار نفر دانش آموز بازمانده از تحصیل در استان سیستان و بلوچستان زندگی می‌کردند که با کمک دولت و نگاه ویژه وزرای آموزش و پرورش دولت یازدهم توانستیم ۱۱۰ هزار کودک ۹ و ۱۰ ساله را در کلاس‌های اول جا بدهیم.

وی در بخش دیگری از صحبت ‌های خود گفت: اگر به توسعه بر محور انسان و اقتصاد مقاومتی باور داریم باید به نقش انسان‌ها در تحقق این اهداف بسیار توجه کنیم و آن را ارجح به قوم و جنسیت آنان بدانیم.

هاشمی افزود: تلاش کرده‌ایم با تکیه بر شعور و آگاهی انسان‌ها در سیستان و بلوچستان کار کنیم،یکی از رویکردهای ما در این استان تغییر نگاه به یکدیگر بوده است و کوشش شده که از سیستان و بلوچستان به عنوان یک استان محروم یاد نشود؛ بلکه به عنوان استانی شناسایی شود که می‌توان نقش خود را ایفا کند.

انتهای پیام/12262

نظرات
Comments
  1. رحمانی گفت:

    بی نهایت سپاسگزاریم ازخدمات مفید وارزنده جناب مهندس علی اوسط هاشمی استاندارتلاشگر ومحبوب استان سیستان وبلوچستان خداوندبه ایشان اجرمعنوی واخروی عنایت فرماییند استانداری توانمند باعملکرد مثبت مردم استان خدمات ایشان را ارج می نهند وازایشان رضایت کامل دارند

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

پر بازدید ها
پر بحث ترین ها