امروز:  جمعه , ۲۲ آذر , ۱۳۹۸
 کد خبر: 14665  -  12 / اکتبر / 2017
رشته های هنرستانی که کارگاه و کتاب و معلم ندارند

من دانش آموزی هستم از شهرستان چابهار منطقه دشتیاری روستای کورکچ . رشته هنرستان (برق ماشین .کامپیوتر و…)این رشته برای اولین باره در منطقه ما آوردن .و هنوز که هنوزه نه کتاب دادن نه كارگاه زدن حالان تقریبأ یک ماه داره میگذره و ما دانش آموزان همینجوری داریم میریم میاییم .درس هم نیست.

رشته های هنرستانی که کارگاه و کتاب و معلم ندارند

من دانش آموزی هستم از شهرستان چابهار منطقه دشتیاری روستای کورکچ .

رشته هنرستان (برق ماشین .کامپیوتر و…)این رشته برای اولین باره در منطقه ما آوردن .و هنوز که هنوزه نه کتاب دادن نه كارگاه زدن حالان تقریبأ یک ماه داره میگذره و ما دانش آموزان همینجوری داریم میریم میاییم .درس هم نیست.

انتهای پیام/14665

برچسب‌ها : ,
نظرات
Comments
  1. سلام علیک بنده فوق دیپلم الکترونیک و مخابرات و مخابرات و رادیو و رادار و جی پی اس و کامپیوتر در دانشگاه دولتی مازندران فارق وتحصیل شدم و بنده داوطلب هستم که خیر خواهانه به دانش آموزان در رشته فنی و حرفه ای به هم روستای هایم خدمت کنم و دوستانه حاظر هستم که روستاهای که معلم ندارند خیر خواهانه تدریس کنم و بنده بچه روستای تیس میباشم و از کلی ریاست محترم دبیرستانیهای که در حوزه چابهار به حضورشون میرسونم که بابت کمبود معلم بنده برای خدمت به دانش آموزان اعلام میکنم شماره تماس برای مشاوره و همکاری به این شماره تماس حاصل بفرمایند۰۹۳۹۷۸۶۲۳۴۴

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

پر بازدید ها
پر بحث ترین ها