۱۳۹۷/۰۵/۰۸  -   کد خبر: 17920
تشکیل پارلمان مشورتی بانوان سیستان وبلوچستان

نشست هم اندیشی بانوان استان با رویکرد بررسی مسایل اجتماعی با حضور مشاورین بانوان دستگاه های اجرایی برگزار شد.

تشکیل پارلمان مشورتی بانوان سیستان وبلوچستان

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان، در نشست هم اندیشی بانوان استان سیستان و بلوچستان که با حضور مشاورین بانوان دستگاه های اجرایی برگزار شد فاطمه فاضلی مدیرکل بانوان و خانواده استانداری از تشکیل پارلمان مشورتی بانوان سیستان وبلوچستان خبر داد.

 

وی افزود: شناسایی و معرفی ظرفیت‌های بانوان سیستان وبلوچستان در تمامی عرصه‌ها، افزایش نقش زنان در نظام تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری، ایجاد زمینه استفاده از زنان در حوزه‌های مدیریتی، ارتقاء سرمایه اجتماعی جامعه زنان و تحکیم بنیان خانواده اهداف تشکیل این پارلمان هستند . همچنین ما به دنبال شناسایی و معرفی ظرفیت‌های بانوان استان هستیم.

 

فاضلی در جمع مشاورین دستگاه های اجرایی بر همگرایی و همیاری میان دستگاهی تاکید و اظهار داشت: وظیفه ما در دفتر بانوان و خانواده ی استانداری هدایت راهبردی و هماهنگ‌سازی امور بانوان و خانواده در سطح استان و همچنین ایجاد زمینه رشد زنان و تأمین همه جانبه حقوق مادی و معنوی آنها و تحکیم خانواده است. وظیفه ما کار اجرایی نیست و به واسطه نقش حاکمیتی استانداری وظیفه ما نظارت و هماهنگی است.

 

وی نیز در ادامه از عملکرد دفتر بانوان و خانواده در ماه های اخیر گفت: سفرهای متعددی به روستاها و مناطق مرزی استان داشته ایم و برآیند این سفر ها لزوم توجه ویژه تر به بانوان استان است.

انتهای پیام/17920

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
ارسال دیدگاه

جدیدترین اخبار
محبوب ترین اخبار