true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  سه شنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
محدودیت مالی برای ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی چابهار وجود ندارد محدودیت مالی برای ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی چابهار وجود ندارد محدودیت مالی برای ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی چابهار وجود ندارد               1 526x350

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان، محمد مهران امینی فرد رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر، در بازدید از محل ساخت بیمارستان ۵۴۰تختخوابی چابهار اظهار داشت: عملیات اجرایی بیمارستان ۵۴۰تختخوابی چابهار بزودی آغاز خواهد شد که این گام مهمی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به شمار می‌رود.

 

وی افزود: با ساخت این بیمارستان در چابهار قطعا شاخص‌های سلامت در سیستان و بلوچستان توسعه پیدا خواهد کرد چون یکی‌ از نیازمندی‌های چابهار و مناطق همجوار آن ارتقای شاخص‌‌های بهداشتی و درمانی است.

 

وی گفت: خوشبختانه منابع مالی این بیمارستان از طریق فروش زمین‌ بیمارستان قدیم سینا تامین می‌شود از این رو برای ساخت بیمارستان هیچ محدودیتی از نظر منابع مالی وجود ندارد.

 

امینی فرد هدف از ساخت این بیمارستان را رشد توریسم سلامت با تمرکز بر کشورهای حاشیه خلیج فارس عنوان کرد و ادامه داد: ارتقای شاخص های بهداشتی در جنوب سیستان و بلوچستان با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای یکی دیگر از این اهداف است.

 

وی تصریح کرد: برای ساخت این بیمارستان ۳۵۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است که انتظار می‌رود تامین تجهیزات آن نیز حدود ۲۵۰ میلیارد تومان هرینه در برگیرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false