true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
واردات دام زنده برای نخستین بار از بندر چابهار واردات دام زنده برای نخستین بار از بندر چابهار واردات دام زنده برای نخستین بار از بندر چابهار               1

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان، محمد هادی مرعشی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان، در نشست برنامه ریزی و هماهنگی برای واردات دام زنده که در فرمانداری چابهار برگزار شد اظهار داشت: واردات دام زنده به کشور از طریق چابهار به صرفه و می تواند بخشی از مشکلات گرانی گوشت قرمز را مرتفع می کند.

 

وی افزود: بر اساس سیاست های دولت با پیگیری های انجام شده از هفته آینده برای نخستین بار در سیستان و بلوچستان واردات دام زنده را شاهد خواهیم بود.

 

وی گفت: این اقدام به منظور تنظیم قیمت گوشت در سطح کشور بویژه این انجام می شود، خرید دام زنده از کشورهای مختلف انجام شده و برای نخستین بار دام زنده با محموله کشتی در بندر چابهار پهلو خواهد گرفت، پس از وارد شدن دام در چابهار به کشتارگاههای استان منتقل می شود.

 

وی از همکاری و حضور معاون بازرگانی و پشتیبانی امور دام کشور، مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و سایر اعضای مربوطه در چابهار قدردانی کرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false