true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
بهره‌برداری از بخش تالاسمی بیمارستان ولایت سرباز بهره‌برداری از بخش تالاسمی بیمارستان ولایت سرباز بهره‌برداری از بخش تالاسمی بیمارستان ولایت سرباز                    525x350

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان، دکتر مهران امینی فرد، رییس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر، در مراسم بهره برداری از بخش تالاسمی بیمارستان ولایت، شهرستان سرباز، اظهار داشت: بخش تالاسمی بیمارستان ولایت که یکی از ضرورت های مورد نیاز بهداشت و درمان در این مرکز است.

 

وی افزود: ۱۸۰ بیمار تالاسمی در شهرستان سرباز شناسایی و جهت درمان مورد پذیرش قرار گرفته اند، که جهت تزریق خون و همچنین خدمات تکمیلی به این بیماران بخش تالاسمی مورد نیاز بود، تا که بیماران نیازمند به خون مسافت های طولانی سرباز به چابهار و یا ایرانشهر را طی نکنند.

 

بهره‌برداری از بخش تالاسمی بیمارستان ولایت سرباز بهره‌برداری از بخش تالاسمی بیمارستان ولایت سرباز

 

وی گفت: با راه اندازی بخش تالاسمی بیمارستان ولایت سرباز این امکان فراهم شده است که تزریقات خونی و همچنین خدمات تکمیلی مورد نیاز بیماران تالاسمی در این مرکز انجام شود.

 

امینی فرد ادامه داد: توصیه ما این است که مردم با افزایش اطلاعات و  آگاهی های لازم ، آزمایش خون قبل از ازدواج را انجام بدهند که از بروز این نوع بیماری جلوگیری کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false