true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  سه شنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
زوج‌های نابارور مناطق محروم تحت‌پوشش درمانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) قرار می‌گیرند زوج‌های نابارور مناطق محروم تحت‌پوشش درمانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) قرار می‌گیرند زوج‌های نابارور مناطق محروم تحت‌پوشش درمانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) قرار می‌گیرند               503x350

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان، امیرحسین مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، اظهارداشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه خدمت‌رسانی به مستضعفین اقدامات مناسبی انجام داده و به این خدمت افتخار می‌کند، بنیاد برکت با هدف مبارزه با فقر و توزیع عادلانه امکانات بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ باب مدرسه و مسجد در مناطق محروم احداث کرده و در بخش اشتغال و توانمندسازی نیازمندان نیز اقدامات مناسبی صورت گرفته است.

 

وی افزود: در زمینه محرومیت‌زدایی استان‌های محروم مانند کرمان، سیستان و بلوچستان و خوزستان در اولویت هستند. بنیاد برکت احسان سال ۱۳۹۷ با رویکرد اجتماعی راه‌اندازی شد‌. این بنیاد در زمینه تامین جهیزیه، ۲ هزار جهیزیه برای نوعروسان مناطق محروم تقدیم کرده‌، در بخش نوشت افزار نیز ۳ هزار بسته نوشت افزار در قالب پویش مشق احسان بین دانش آموزان مناطق محروم توزیع شده است.

 

وی گفت: در بخش ورزش مناطق محروم، پویش لیگ احسان را راه‌اندازی و بیش از یکصدهزار قلم ورزشی بین ورزشکاران ۲هزار روستای محروم توزیع شد. همچنین ۳ هزار ویلچر در پویش چرخ زندگی تهیه و بین معلولین مناطق محروم توزیع شد.

 

زوج‌های نابارور مناطق محروم تحت‌پوشش درمانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) قرار می‌گیرند زوج‌های نابارور مناطق محروم تحت‌پوشش درمانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) قرار می‌گیرند

 

مدنی ادامه داد: در زمینه کاشت حلزون برای کودکان ناشنوای مناطق محروم برنامه‌ریزی شده و برای ۳ هزار کودک ناشنوا و یا کم‌شنوا حلزون گوش، کاشت می‌شود.

 

وی از فعالیت‌های اجتماعی بنیاد برکت به درمان بیماران اشاره کرد و گفت: درمان زوج‌های نابارور و بیمارانی که دارای بیماری صعب‌العلاج هستند در اولویت است و بنیاد این افراد را تحت پوشش قرار می‌دهد. برای چابک‌سازی خدمت‌رسانی به مردم، بنیاد برکت به‌جای ایجاد ساختار در هر استان، از گروه‌های جهادی و مردمی کمک می‌گیرد و این گروه‌ها به عنوان واسط بنیاد در مناطق محروم هستند.

 

مدنی خاطرنشان کرد: بنیاد با این گروه‌های جهادی و مردمی ارتباط مستقیم دارد و افراد نیازمندی که از طریق این گروه‌ها معرفی می‌شوند، پس از شناسایی و تایید مورد حمایت بنیاد قرار می‌گیرند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false