true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  دوشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
برنامه تیم ملی فوتبال امید در سال ۹۸ برنامه تیم ملی فوتبال امید در سال ۹۸ برنامه تیم ملی فوتبال امید در سال ۹۸                        600x342

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، تیم ملی فوتبال امید ایران در چارچوب رقابت های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن باید در روز های ۲ ، ۴ و ۶ فروردین ۱۳۹۸ به مصاف ترکمنستان، یمن و عراق برود و در صدد است تا با کسب بیشترین امتیاز به مرحله نهایی مقدماتی برسد. اگر این اتفاق رخ دهد و یوز های جوان به مرحله بعد برسند، در دی ماه ۱۳۹۸ باید در تایلند با حریفان قدرتمندی رو در رو شوند که اگر به جمع ۴ تیم برتر برسند و ژاپن جز آن ها باشد، می توانند به المپیک برسند.

امید های ایران بیش از ۴ دهه است که برای صعود به المپیک تلاش می کنند، اما موفق به کسب سهمیه نمی شوند و این در حالی است که این دوره به احتمال قوی آخرین دوره حضور فوتبال در المپیک است و قرار است فوتسال جایگزین این رشته شود. بازی های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در دور بعدی با حضور ۱۱ تیم اول، ۴ تیم برتر دوم و میزبان با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود و امیدواریم شاگردان کرانچار به المپیک برسند.

همچنین فیفادی های سال آینده به شرح زیر است که تیم ملی امید در صورت امکان می تواند اردو برگزار کند و با حریفان مسابقه دهد.

۱۳ تا ۲۱ خرداد ، ۱۴ تا ۱۹ شهریور ، ۱۵ و ۲۳ مهر ، ۲۰ تا ۲۸ آبان و در دی ماه هم که سال جدید میلادی آغاز خواهد شد، تیم ملی امید باید در فیفا دی به مصاف حریفان برود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false