true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  سه شنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
تامین کالاهای اساسی و تنظیم بازار جهت ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و شهروندان شهرستان چابهار تامین کالاهای اساسی و تنظیم بازار جهت ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و شهروندان شهرستان چابهار تامین کالاهای اساسی و تنظیم بازار جهت ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و شهروندان شهرستان چابهار                      600x243

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، هادی اکبری ، رئیس اداره صنعت معدن تجارت و دبیر کمیته تنظیم بازار شهرستان چابهار ، اظهارداشت: در بخش تامین میوه شب عید شهروندان چابهار و میهمانان گرامی بیش از ۵۰ تن پرتقال سیب تامین و جهت توزیع در نقاط مختلف شهر و بخش های تابعه شهرستان تحویل سازمان تعاون روستایی شهرستان گردید.

وی در ادامه در خصوص تامین شکر مورد نیاز قنادان و سایر شهروندان، افزود: تنظیم بازار شکر مورد نیاز تامین و در مرحله اول ۳۶ تن تحویل صنف قنادان ، واحدهای تولید آبمیوه و بستنی قرار گرفت و در بخش مردمی شکر در بسته های ۳ کیلوگرمی تامین و در حال توزیع می باشد.

‏وی گفت: در خصوص نظارت بر واحدهای خدماتی و توزیع سطح شهرستان نیز از انجام ۲۴۹۲ مورد بازرسی از انواع واحدهای خدماتی تجاری تفریحی و اقامتی که در این خصوص ۱۰۰ واحد متخلف شناسایی و جهت صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردید.

اکبری ادامه داد: نظارت بر واحدهای اقامتی، هتل‌ها، مهمانپذیرها، رستوران ها سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها و جایگاههای سوخت از دیگر موارد تخلفات صنفی بوده است که از سوی شهروندان و گردشگران محترم به ستاد خبری اداره صنعت معدن تجارت اعلام شده است.

وی با اعلام ورود دام زنده از سوی بندر چابهار جهت تنظیم بازار گوشت گرم کشور خاطر نشان کرد: طبق مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان حدود ۲۰ درصد از دام زنده وارد شده به کشور از طریق چابهار به استان تخصیص یافته که بر اساس پیگیری‌های فرماندار محترم شهرستان چابهار که اولین سهمیه اختصاص یافته به میزان ۱۲۷۰ کیلوگرم در شهرستان توزیع گردید.

وی در پایان گفت: کنترل بلیط اتوبوس های بین شهری و بازرسی های صورت گرفته از شرکت های مسافربری بین شهری و تذکرات لازمدر این خصوص به شرکت‌های مذکور اعلام و از شهروندان و مسافران گرامی خواستاریم هر گونه گران‌ فروشی در این خصوص را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ به ستاد خبری اداره صنعت معدن و تجارت اعلام کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false