true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  جمعه - ۳۰ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
بارش های سنگین برای سیستان و بلوچستان در راه است  بارش های سنگین برای سیستان و بلوچستان در راه است d8a8d8a7d8b1d8b4 d987d8a7db8c d8b3d986daafdb8cd986 d8a8d8b1d8a7db8c d8b3db8cd8b3d8aad8a7d986 d988 d8a8d984d988da86d8b3d8aad8a7d986 d8af 5cae40e0cc850 547x350

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، علی ملاشاهی، رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: برای فردا در نیمه شمالی و ارتفاعات غرب سیستان و بلوچستان رگبار ملایم و پراکنده گاهی رعد و برق و ورش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: این شرایط برای روز جمعه نیز در سطح استان ادامه دارد و از اواخر وقت این روز در غرب سواحل و ارتفاعات جنوب غرب استان رگبار متوسط همراه با رعد برق رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه بارش های سنگین از روز شنبه هفته آینده آغاز می شود، تصریح کرد: از بعد از ظهر و شب شنبه رگبار متوسط تا سنگین همراه با رعد و برق، باد شدید لحظه ای و احتمال بارش تگرگ در نواحی مرکزی و جنوب استان پیش بینی می شود.

ملاشاهی ادامه داد: این شرایط تا روز یکشنبه در نواحی ذکر شده ادامه دارد و منجر به آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: از روز دوشنبه تمرکز بارش ها در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان خواهد بود و برای این نواحی رگبار ملایم تا متوسط، گاهی رعد و برق و باد شدید لحظه ای پیش بینی می شود.

وی به وزش باد در نواحی مختلف سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: از بعدازظهر شنبه تا دوشنبه در نواحی مرکزی و جنوبی استان وزش باد شدید پیش بینی می شود و یکشنبه احتمال اختلال تردد در جاده های شمال و مرکز استان به ویژه مسیرهای سمت بم وجود دارد.

رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با توجه به پیش بینی بارش های فوق سنگین در حوضه آبریز رودخانه های منتهی به شمال استان، افزایش شدت سیلاب و میزان آب ورودی به سمت شمال سیستان و بلوچستان در نیمه دوم هفته آینده پیش بینی می شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false