true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  دوشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
۴۴ هزار مددجو در سیستان و بلوچستان زیر پوشش بیمه سلامت رفتند  ۴۴ هزار مددجو در سیستان و بلوچستان زیر پوشش بیمه سلامت رفتند dbb4dbb4 d987d8b2d8a7d8b1 d985d8afd8afd8acd988 d8afd8b1 d8b3db8cd8b3d8aad8a7d986 d988 d8a8d984d988da86d8b3d8aad8a7d986 d8b2db8cd8b1 d9be 5cb820fb694fd 467x350

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، دکتر رضا عباسی، مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان، در مراسمی که به طور همزمان در سراسر کشور از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیمه سلامت سیستان و بلوچستان تمامی مددجویان کمیته امداد در شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر در استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.

وی افزود: در راستای تعاملات بین بخشی بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بیمه سلامت ایران به استناد برنامه ششم توسعه و قانون بودجه سال ۹۷ تمام مددجویان کمیته امداد زیر پوشش بیمه سلامت قرار می گیرند.

وی گفت: شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و روستاییان و عشایر در سال ۸۵ زیر پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند.

عباسی ادامه داد: با صدور دفترچه بیمه سلامت تمامی خدمات بیمه پایه به مددجویان کمیته امداد و افراد تحت تکفل آنان در صندوق سایر اقشار نام نویسی و از خدمات نظام سلامت در قالب نظام ارجاع بهره مند خواهند شد.

وی گفت: صدور دفترچه در سال ۹۸ حدود سه هزار تومان هزینه دارد که این هزینه را کمیته امداد بر عهده گرفته و مددجویان هزینه ای پرداخت نمی کنند.

سید مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان، نیز در این مراسم اظهار داشت: بیش از ۴۴ هزار نفر در استان مددجوی این نهاد حمایتی هستند که از این پس تمامی خدمات بیمه پایه را از طریق بیمه سلامت دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی خود در جهت ثبت نام و یا هرگونه همکاری در راستای تحت پوشش قرار گرفتن مددجویان با بیمه سلامت اعلام می دارد، گفت: کمیته امداد تمامی بسته های خدمات رفاهی به مددجویان را همچون گذشته ارائه می کند و فقط بیمه پایه درمانی به بیمه سلامت واگذار شده است.

وی افزود: امضای تفاهم نامه واگذاری خدمات بیمه ای مددجویان شهری کمیته امداد در بیمه سلامت ایران نیمه های سال گذشته آغاز شده و بودجه ی آن امسال از کمیته امداد به بیمه سلامت ایرانیان منتقل شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان کرد: تبدیل کارت درمان به دفترچه را برای مددجویان خواهیم داشت، نکته قابل توجه اینست که کمیته امداد بیمه مکمل را برای مددجویان ادامه خواهد داد، با وجود اینکه هزینه صدور دفترچه بر عهده مددجو است اما کمیته امداد هزینه آن را می پردازد.

وی گفت: مددجویان کمیته امداد برای تبدیل کارت درمانی خود به دفترچه تا پایان اردیبهشت ماه بیشتر مهلت نخواهند داشت.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false