true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  دوشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
رویداد “نوگام گردشگری” در زاهدان برگزار می‌شود رویداد “نوگام گردشگری” در زاهدان برگزار می‌شود                525x350

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، علیرضا جلال زایی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: رویداد نوگام گردشگری در سال رونق تولید با مشارکت بخش خصوصی گردشگری و پارک علم و فناوری از چهارم تا ششم اردیبهشت ماه در پارک علم و فناوری زاهدان برگزار می‌شود.

وی افزود: بکارگیری مستمر خلاقیت و نوآوری در صنعت گردشگری، نیازمند حمایت از  کسب و کارهای نوپا است.

وی گفت: سیستان و بلوچستان از ظرفیت‌های بسیار بالایی در گردشگری خلاق برخوردار است که می‌توان با نظام‌مند ساختن و نهادینه کردن این ظرفیت‌ها در بازار کسب و کارها فرصت‌های جدیدی خلق کنیم.

جلال زایی ادامه داد: از همه فعالان صنعت گردشگری و هنرمندان و فعالان فرهنگی دعوت می شود با شرکت در این رویداد، ایده‌های نوین و خلاقانه خود را مطرح کنند تا پس از داوری و طی مراحل تصویب در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد و زمینه اجرایی شدن کسب و کارهای جدید در صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از فعالیت‌های مستمر معاونت گردشگری حمایت از ایده‌های خلاق در صنعت گردشگری است افزود: افرادی که ایده‌هایشان در این رویداد مورد تایید قرار بگیرد به یک دوره آموزشی در موسسات آموزشی گردشگری معرفی می‌شوند تا زمینه برای عملیاتی شدن ایده هایشان فراهم شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false