۱۳۹۸/۰۱/۳۰  -   کد خبر: 43088
عبدالرحیم کردی؛ شورای جوانان منطقه آزاد چابهار تشکیل شد
طرح کارگروه ها در شورای جوانان بعد از تصویب شورای نظارت جوانان به منطقه آزاد چابهار ارائه خواهند شد و منطقه آزاد به عنوان بازوی مشورتی برای اجرای طرح ها در کنار جوانان با انگیزه خواهد بود.
شورای جوانان منطقه آزاد چابهار تشکیل شد

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، عبدالرحیم کردی، مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در جشن میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان، اظهار داشت: شورای جوانان منطقه آزاد چابهار فعالیت خود را با برگزاری جشن روز جوان آغاز کرده است، که این شورا با تشکیل کارگروه های مختلف و کمیته های تخصصی فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

وی افزود: جوانان این خطه از کشور سرافراز ایران با تحصیلات عالیه در کنار تجارب پدران و فعالان اقتصادی برجسته می توانند علاوه بر توسعه فعالیت های اقتصادی خود زمینه رشد و توسعه سواحل مکران و کشور را فراهم سازند.

وی گفت: طرح کارگروه ها در شورای جوانان بعد از تصویب شورای نظارت جوانان به منطقه آزاد چابهار ارائه خواهند شد و منطقه آزاد به عنوان بازوی مشورتی برای اجرای طرح ها در کنار جوانان با انگیزه خواهد بود.

کردی ادامه داد: تشکیل بانک اطلاعات جامع و همچنین راه اندازی وب سایت و  اپلیکشین موبایل می تواند ارتباطات بین جوانان را تسهیل سازد، که در همین راستا شورای جوانان منطقه آزاد چابهار با بروزرسانی ساختار خود در جذب و مشارکت جوانان اقدام نموده است.

انتهای پیام/43088

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
ارسال دیدگاه

جدیدترین اخبار
محبوب ترین اخبار