۱۳۹۸/۰۲/۰۸  -   کد خبر: 45622
محمد بلوچ زهی؛ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای تابکتل نیکشهر افتتاح شد
با نگاه ویژه مسئولان نسبت به ورزش روستایی بویژه روستاهای بخش مرکزی این شهرستان در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری این پروژه های ورزشی باشیم.
زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای تابکتل نیکشهر افتتاح شد

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، محمد بلوچ زهی، بخشدار مرکزی نیکشهر، اظهار داشت: پس از افتتاح این پروژه ورزشی جمعیتی بالغ بر هزار و ۱۰۰ نفر در قالب ١٧٩خانوار و سه روستا بهره مند خواهند شد.

وی افزود: محل تامین اعتبار این پروژه از طرح های مشارکتی اداره کل ورزش و جوانان با دهیاری های بخش مرکزی نیکشهر است که سهم دهیاری روستای تابکتل در این پروژه ۶۰ میلیون تومان بوده است.

وی گفت:‌ هم اینک کار زیرسازی، ساخت سکو و فنس کشی چهار زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای نوکائیکل، ‌مخت،‌ ملوران و چاه علی بخش مرکزی نیکشهر نیز به پایان رسیده است.

بلوچ زهی مرکزی نیکشهر اظهار امیدواری کرد که با نگاه ویژه مسئولان نسبت به ورزش روستایی بویژه روستاهای بخش مرکزی این شهرستان در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری این پروژه های ورزشی باشیم.

این پروژه ورزشی با حضور ‌دکتر امیر حسین آل اسحاق مدیرکل حوزه مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان، فرماندار نیکشهر،‌ مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، مشاور معاون وزیر ورزش و جوانان، معاونت عمرانی فرمانداری ‌و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان افتتاح شد.

انتهای پیام/45622

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
ارسال دیدگاه

جدیدترین اخبار
محبوب ترین اخبار