۱۳۹۸/۰۲/۲۳  -   کد خبر: 50400
پرونده کیشکور خودرو؛ کیفر خواست پرونده کیشکور خودرو تا پایان اردیبهشت صادر می شود
در بررسی‌های انجام شده در استان سیستان و بلوچستان میزان ارزش ریالی مالباختگان بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.
کیفر خواست پرونده کیشکور خودرو تا پایان اردیبهشت صادر می شود

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، حجت الاسلام علی موحدی راد، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان، در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده کیشکور خودرو اظهار داشت: از نظر ارزش ریالی مالی که در استان سیستان و بلوچستان برده شده بود بیشتر از استان گلستان بود اما چون تعداد شکات گلستان بیشتر بود پرونده بر اساس تشخیص دیوان عالی کشور در دادسرای گرگان بررسی شد.

وی افزود: در آخرین تماسی که با رئیس کل دادگستری استان گلستان داشتیم بیان شد که تحقیقات پرونده تقریبا تکمیل و تا پایان اردیبهشت کیفرخواست برای تمام متهمان صادر می‌شود.

وی گفت: ظاهرا در ماه‌های گذشته افرادی آمده بودند تا برای ۲نفر از متهمان این پرونده که مربوط به استان گلستان بودند وثیقه بگذارند که با تیزبینی و ذکاوت بازپرس متوجه شدند که اسناد جعلی است.

حجت الاسلام موحدی راد، ادامه داد: ۶ نفر بابت این اسناد جعلی بازداشت شدند که پرونده آنها نیز در حال رسیدگی است، در بررسی‌های انجام شده در استان سیستان و بلوچستان میزان ارزش ریالی مالباختگان بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

انتهای پیام/50400

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
ارسال دیدگاه

جدیدترین اخبار
محبوب ترین اخبار