true
true

سیستان و بلوچستان

true
    امروز  دوشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
خانه های جوانان استان سیستان و بلوچستان محلی برای توسعه اجتماعی و فرهنگی جوانان خانه های جوانان استان سیستان و بلوچستان محلی برای توسعه اجتماعی و فرهنگی جوانان خانه های جوانان استان سیستان و بلوچستان محلی برای توسعه اجتماعی و فرهنگی جوانان d8aed8a7d986d987 d987d8a7db8c d8acd988d8a7d986d8a7d986 d8a7d8b3d8aad8a7d986 d8b3db8cd8b3d8aad8a7d986 d988 d8a8d984d988da86d8b3d8aad8a7 5cdc104f55f62 600x338

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، در اواخر سال ۱۳۹۵ نخستین خانه جوانان استان سیستان و بلوچستان در زاهدان با حضور معاون ساماندهی جوانان وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد، این خانه‌ با رویکرد فعالیت به عنوان مراکز رشد و توسعه اجتماعی- فرهنگی در حوزه جوانان تجهیز شد و اداره این خانه نیز به سمنهای زاهدان واگذار شد.

یکی از دغدغه های اصلی سمنهای جوانان استان نداشتن مکانی مجهز جهت برگزاری کارگاه های آموزشی و اتاق فکری جهت برنامه ریزی فعالیتهای خود بوده است.

از مهمترین فعالیتهایی که در این مدت در خانه جوانان زاهدان صورت گرفت می توان به برگزاری چندین نشست تخصصی و هم اندیشی مدیر کل ورزش و جوانان استان با سمنهای استان اشاره کرد و همچنین برپایی چندین نمایشگاه دستاوردهای سمنها ، برپایی کارگاه های آموزشی در حوزه های مختلف ویژه سمنها ، دوره های قرآنی ، برگزاری مسابقات ورزشی و دورهمی های فرهنگی – آموزشی ، برگزاری تریبون آزاد، ارایه مشاوره های حقوقی، آموزشی و خانواده، برگزاری برنامه های گردشگری، هنری، اجرای طرح های مختلف نظیر همسان گزینی وکتابخوانی از دیگر برنامه های اجرا شده دراین محل است.

علاوه بر شهرستان زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان شهرستانهای زهک، چابهار و ایرانشهر نیز دارای خانه جوان به صورت استیجاری هستند.

ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با توجه به این موضوع که نداشتن خانه جوان یکی از دغدغه های جوانان استان است ، خانه جوان در ۱۴ شهر استان سیستان و بلوچستان تاسیس می شود که تمام هزینه آنها از محل اعتبارات استانی پرداخت خواهد شد.

وی گفت: جهت تاسیس خانه جوان در شهرهای بزرگ اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون و برای شهرهای کوچک اعتبار ۳۰۰ میلیون اختصاص یافته است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false