۱۳۹۸/۰۳/۲۱  -   کد خبر: 58397
علی زینی وند؛ بیش از ۱۵ فرماندار در سیستان و بلوچستان تغییر خواهند کرد
داشتن تائیدیه دستگاه های ذیصلاح در استعلام ها، شایسته سالاری، اعتقاد راسخ به اصول جمهوری اسلامی و برنامه های دولت از جمله معیارهای انتخاب فرمانداران است.
بیش از ۱۵ فرماندار در سیستان و بلوچستان تغییر خواهند کرد

️ به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، علی زینی وند، معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: با این تغییرات صورت گرفته کار تغییرات در سالجاری به پایان می رسد چراکه سال مهمی را در پیش رو داشته و بحث انتخابات نیز بر اهمیت آن افزوده است، این تغییرات را نمی توان خانه تکانی دانست چرا که همه فرمانداران از بین همین افراد حاضر هستند.

 

 

وی افزود: داشتن تائیدیه دستگاه های ذیصلاح در استعلام ها، شایسته سالاری، اعتقاد راسخ به اصول جمهوری اسلامی و برنامه های دولت از جمله معیارهای انتخاب فرمانداران است.

️ وی گفت: اینکه ببینیم چند نفر از این مذهب و آن مذهب هستند و چه تعداد از یک قوم و قبیله خاص هستند اصلا در گزینش ما قرار ندارد و از هیچ شخصی توصیه نپذیرفته ایم و می توانم با جدیت بگویم که با توصیه هیچکس هیچ فرمانداری را منصوب نکرده ایم و فرمانداران ما وامدار هیچ شخصی نیستند.

️زینی وند ادامه داد: فرآیند انتخابات در سطح استان ها به گونه ایست که هیات اجرایی، هیات نظارت استانها، هیات بازرسی وزارت کشور، هیات نمایندگان کاندیداها، نمایندگان خبرگزاری ها و نمایندگان احزاب در ستادهای انتخاباتی حضور دارند و این ساختار چند وجهی که همه همدیگر را چک و بررسی می کنند به گونه ایست که غیرممکن است در آن تقلبی صورت گیرد.

انتهای پیام/58397

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
ارسال دیدگاه

جدیدترین اخبار
محبوب ترین اخبار