امروز:  شنبه , ۲ آذر , ۱۳۹۸
 کد خبر: 61025  -  20 / ژوئن / 2019
جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ هلال احمر سیستان و بلوچستان مردم را به پیوستن به پویش با مهر تا مهر دعوت کرد

فراخوان با مهر تا مهر ویژه اقلام غیرنقدی شامل کتاب، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر است و کمک‌های جمع‌آوری شده با توجه به نیاز کودکان و نوجوانان در مناطق سیل زده توزیع می‌شوند.

هلال احمر سیستان و بلوچستان مردم را به پیوستن به پویش با مهر تا مهر دعوت کرد

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، علیرضا میری، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: این پویش مردمی در روزهای ۳۰ و ۳۱ خرداد و همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان برگزار می شود و مردم نیکوکار و خیر استان می توانند برای مشارکت در این طرح فرهنگی کتاب، اسباب بازی و لوازم‌التحریر را خریداری و در اختیار جوانان هلال احمر مستقر در کتاب‌فروشی‌های مشارکت‌کننده در سراسر استان قرار دهند.

 

 

وی افزود: در این طرح کمک‌های اهدایی مردم در قالب بسته‌های فرهنگی تهیه و برای توزیع بین دانش آموزان مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان به شهرستان‌های مربوطه ارسال می‌شود.

وی گفت: فراخوان با مهر تا مهر ویژه اقلام غیرنقدی شامل کتاب، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر است و کمک‌های جمع‌آوری شده با توجه به نیاز کودکان و نوجوانان در مناطق سیل زده توزیع می‌شوند.

میری ادامه داد: کتابفروشی های داوطلب در سراسر سیستان و بلوچستان برای شرکت در طرح با مهر تا مهر می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان جوانان در این طرح مشارکت کنند.

انتهای پیام/61025

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

پر بازدید ها
پر بحث ترین ها