۱۳۹۸/۰۴/۱۱  -   کد خبر: 63766
منطقه آزاد چابهار ساخت ۱۳ مدرسه را آغاز کرد
از مجموع ۱۳ مدرسه ۱۱ مدرسه در بخش دشتیاری، یک مدرسه در شهر چابهار و یک مدرسه در کنارک ساخته می شود.
منطقه آزاد چابهار ساخت ۱۳ مدرسه را آغاز کرد

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، محمداکبر چاکرزهی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد چابهار، اظهار داشت: این مدارس در مجموع چهار هزار و ۸۷۶ مترمربع زیربنا دارند و با ساخت این مدارس ۲ هزار و ۵۰۰ دانش آموز از کلاس استاندارد بهرمند می شوند.

وی افزود: ساخت و تکمیل این مدارس نقش موثری در کیفیت آموزشی دهستان پیرسهراب چابهار دارند، این مدارس با مشارکت ۵۰ درصد منطقه آزاد چابهار و ۵۰ درصد موسسه خیریه “دست یاری به دشتیاری” ساخته می شوند.

وی گفت: چابهار و کنارک با پایین ترین سرانه آموزشی کشور مشکلات زیادی دارند که منطقه آزاد نیز در راستای کاهش برخی مشکلات ساخت این مدارس را آغاز کرده است.

چاکرزهی ادامه داد: سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی مساعدت های زیادی را در حوزه بهداشت و درمان، ورزش، حمایت از نهادهای حمایتی بهزیستی، کمیته امداد و سازمان های مردم نهاد غیردولتی انجام داده و ساخت مدارس را نیز با هدف توسعه زیر ساخت های آموزشی انجام می دهد.

وی بیان کرد: از مجموع ۱۳ مدرسه ۱۱ مدرسه در بخش دشتیاری، یک مدرسه در شهر چابهار و یک مدرسه در کنارک ساخته می شود.

وی گفت: این منطقه در راستای کمک به ناوگان آبرسانی سیار ۲ تانکر به شرکت آب و فاضلاب روستایی تحویل داده و علاوه بر آن در روشنایی بندر صیادی کنارک، توسعه و حل بخشی از مشکلات فرودگاه و بیمارستان امام علی (ع) ورود کرده است.

انتهای پیام/63766

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
ارسال دیدگاه

جدیدترین اخبار
محبوب ترین اخبار