امروز:  شنبه , ۲ آذر , ۱۳۹۸
 کد خبر: 64349  -  02 / جولای / 2019
نام نویسی چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان تمدید شد

چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر استان در شهریور سالجاری همزمان با هفته تعاون برگزار خواهد شد و برگزیدگان جشنواره استانی برای شرکت در جشنواره ملی تعاونی های برتر که در تهران برگزار می شود، معرفی خواهند شد.

نام نویسی چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان تمدید شد

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: زمان نام نویسی چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر که از ۴ خرداد تا ۱۰ تیر اعلام شده بود، با توجه به استقبال شرکت های تعاونی تا روز پنجشنبه ۱۳ تیر تمدید شد.

وی‌ افزود: جشنواره تعاونی های برتر همه ساله در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی نظام مند و نهادینه کسب و کارهای تعاونی موفق در سطح استانی و ملی برگزار می‌شود.

وی گفت: شرکت های تعاونی متقاضی در ۲۳ گرایش کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولیدکنندگان،مصرف کنندگان، صنوف توزیعی،صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، بنیاد تعاون و کارآفرینی، خدماتی، اتاق تعاون و اتحادیه های تعاونی در این جشنواره نام نویسی کنند.

جهاندیده ادامه داد: بر این اساس تعاونگران استان می توانند برای نام نویسی در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر تا تا ۱۳ تیر به سامانه اینترنتی چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر به آدرس www.taavonibartar.mcls.gov.ir مراجعه و نسبت به ورود اطلاعات تعاونی یا اتحادیه خود در مهلت اعلام شده اقدام کنند.

وی اعلام کرد: چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر استان در شهریور سالجاری همزمان با هفته تعاون برگزار خواهد شد و برگزیدگان جشنواره استانی برای شرکت در جشنواره ملی تعاونی های برتر که در تهران برگزار می شود، معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/64349

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

پر بازدید ها
پر بحث ترین ها