امروز:  جمعه , ۲۲ آذر , ۱۳۹۸
 کد خبر: 67936  -  13 / جولای / 2019
تیر اندازی مستقیم ماموران مرزی ریمدان به کولبران سوخت

بدون تیراندازی مگر نمی توان ماشینی را متوقف کرد، آیا با کشتن جان یک کولبر، نان آور خانوار، قاچاق سوخت ریشه کن خواهد شد؟ و هزاران آیا و چرا هایی که خانواده های داغدار خواهند پرسید.

تیر اندازی مستقیم ماموران مرزی ریمدان به کولبران سوخت

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، یکی از خبرهای دردآور که از مناطق مرزی و ماشین های سوخت بر یا به عبارتی ساده کولبران مناطق مرزی شنیده می شود و جای تاسف است، شنیدن این خبر به نام نیروی های با اقتدار و قانون مدار پیوند خورده است.

زخمی شدن و کشته شدن کولبران و سوخت کشان که برای امرار معاش خود و خانواده خود اقدام به همچنین کاری میکنند، این نکته برای همه مسئولان قابل قبول می باشد و برای اجرا به نیروهای زحمتکش مرز تاکید شده است.

اما امروز باز هم در منطقه مرزی ریمدان چابهار تیراندازی مستقیم به ماشین های سوخت گزارش شده است، توقف یک ماشین سوخت، و یا کشف قاچاق سوخت از جان سرنشینان ماشین باارزش تر است؟

بدون تیراندازی مگر نمی توان ماشینی را متوقف کرد، آیا با کشتن و گرفتن جان یک کولبر(انسان)، نان آور خانوار، قاچاق سوخت ریشه کن خواهد شد؟ و هزاران آیا و چرا هایی که خانواده های داغدار خواهند پرسید.

لذا از طریق رسانه هاتف سیستان و بلوچستان میخواهیم این حرف و درد ما را به مسئولین امر برسانند تا این مشکل بی برنامگی ها و خودسرانه ای عمل کردن در مرز تبدیل به دادگاه های صحرایی نشود.

 

انتهای پیام/67936

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

پر بازدید ها
پر بحث ترین ها