امروز:  یکشنبه , ۲۹ دی , ۱۳۹۸
 کد خبر: 70593  -  21 / جولای / 2019
وحید پور‌مردان؛ پیگیر حق‌ و حقوق کودک آسیب‌دیده از حمله تمساح هستیم

اداره حقوقی این اداره کل به جد پیگیر حق‌ و حقوق این کودک آسیب‌دیده بوده و پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

پیگیر حق‌ و حقوق کودک آسیب‌دیده از حمله تمساح هستیم

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، وحید پور‌مردان، مدیرکل محیط‌ زیست استان سیستان و بلوچستان، با اظهار تأسف از حادثه ناگوار حمله تمساح به کودک بلوچ اظهار داشت: اداره حقوقی این اداره کل به جد پیگیر حق‌ و حقوق این کودک آسیب‌دیده بوده و پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

وی افزود: صندوق ملی محیط‌ زیست نیز قول مساعدت در این رابطه و احقاق حق حوا رئیسی را داده است، این صندوق همه هزینه‌های پزشکی در رابطه با امر درمان دست آسیب‌دیده حوا را متقبل شده است.

وی گفت : سازمان حفاظت محیط‌زیست درصدد است تا قبل از انجام پروسه زمان‌بر و اداری احقاق حق حوا در راستای تأمین خسارت و کمک به امر پرهزینه درمان مبلغی را به این خانواده صبور اهدا کند.

پورمردان ادامه داد: با عنایت به تماس‌های برخی خیرین باهدف کمک‌رسانی در زمینه‌های مختلف، اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان سیستان و بلوچستان آماده ایجاد پل ارتباط میان آنان و خیرین علاقه‌مند است.

وی تصریح کرد: به همین منظور با هماهنگی‌های انجام‌شده و به پیشنهاد انجمن دلسوز نذر طبیعت ایران به‌زودی تانکرهای آب برای اهالی این روستا که در پیرامون زیستگاه تمساح استقرار دارند، تهیه و ارسال می‌شود.

انتهای پیام/70593

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

پر بازدید ها
پر بحث ترین ها