امروز:  یکشنبه , ۲۹ دی , ۱۳۹۸
 کد خبر: 73439  -  30 / جولای / 2019
دیدار چهره به چهره مردم و مسئولان در شهرستان دلگان

اهالی روستای شهرک الزهرا چاهشور دلگان در فضایی صمیمی و آرام  به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند.

دیدار چهره به چهره مردم و مسئولان در شهرستان دلگان

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، مجتبی شجاعی، فرماندار دلگان، اظهار داشت: دیدار چهره به چهره معاونان مدیران کل استان با روستاییان نشان از توجه دولتمردان به مردم مناطق محروم و دور افتاده دارد.

وی افزود: در این دیدار اهالی روستای شهرک الزهرا چاهشور دلگان در فضایی صمیمی و آرام  به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند.

وی گفت: توجه به مشکلات مردم و تلاش برای رفع مشکلات از جمله برنامه‌های مهم دولت در استان سیستان و بلوچستان بویژه شهرستان دلگان است، هدف از برگزاری این دیدارها بیان مستقیم مشکلات و نیازهای روستائیان به معاونان ادارات کل برای رسیدگی و رفع مشکلات است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب برای اشاعه مطالبه گری در میان مردم افزود: اجرای این قبیل برنامه ها زمینه‌ساز تحقق خواسته رهبری مبنی بر اشاعه مطالبه‌گری در میان مردم بویژه مردم محروم مناطق دور افتاده است.

شجاعی ادامه داد: بسیاری از مردم مناطق محروم با توجه به نجابت و سادگی‌های ناشی از مهربانی و علاقه مندی به نظام، زبان بیان مشکلات شان را ندارند به همین سبب برگزارش دیدارهای چهره به چهره یکی از بهترین راههای بیان مشکلات است که خوشبختانه در این شهرستان به اجرا در آمد.

وی گفت: این شهرستان با توجه به گستردگی روستاها و دوری آنها از مرکز شهر با مشکلات عدیده‌ای از  جمله مشکل آب، برق، تلفن، گاز و جاده رو به رو هستند که تنها راه رفع این مشکلات توجه بیشتر و برداشتن گام‌های بلند است.

انتهای پیام/73439

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

پر بازدید ها
پر بحث ترین ها