۱۳۹۸/۰۵/۲۳  -   کد خبر: 79773
تورهای گردشگری در سیستان و بلوچستان بسته‌های تشویقی دریافت می‌کنند
حمل و نقل رایگان برای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران که تور ورودی به مقصد سیستان و بلوچستان تعریف کنند نیز به منظور ارزان سازی سفر در قالب فم تورهای آشناسازی در نظر گرفته شده است.
تورهای گردشگری در سیستان و بلوچستان بسته‌های تشویقی دریافت می‌کنند

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، مجتبی میرحسینی، معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: نشست کمیته ملی برنامه‌ریزی برای تورهای گردشگری ورودی به ایران با حضور رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران، سرکنسول ایران در کراچی پاکستان، اعضای کنسرسیوم‌های ایران، معاون شرکت توسعه گردشگری و مدیریت برخی هتل‌های ایران و مدیران انجمن‌های دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان‌ها برگزار شد.

وی افزود: این نشست فرصت بسیار خوبی برای معرفی بیشتر سیستان و بلوچستان و ارتباط دفاتر استان با شرکت‌ها و دفاتر تورگردان ایران را فراهم کرد.

وی گفت: در این نشست ظرفیت‌های گردشگری استان براساس محصولات متنوع شمال و جنوب معرفی و قرار است برای تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان بسته‌های تشویقی در نظر گرفته شود.

میرحسینی ادامه داد: حمل و نقل رایگان برای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران که تور ورودی به مقصد سیستان و بلوچستان تعریف کنند نیز به منظور ارزان سازی سفر در قالب فم تورهای آشناسازی در نظر گرفته شده و همچنین از تخفیف ویژه واحدهای اقامتی استان نیز بهره‌مند خواهند شد.

وی تصریح کرد: با تشریح ظرفیت‌های ویژه سواحل مکران و گردشگری دریایی در این نشست، برنامه ریزی شد تا فم تور آشناسازی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران بویژه دفاتری که در زمینه تورهای ورودی فعالند، در نیمه دوم سال در استان برگزار شود.

وی گفت: امیدواریم با برگزاری اینگونه نشست‌ها و افزایش تعامل با این مجموعه فکری و برنامه‌ریزان سفر و گردشگری در ایران بتوانیم در آینده نزدیک، افزایش مسافر را هم در حوزه گردشگری داخلی و هم گردشگران ورودی به سیستان و بلوچستان شاهد باشیم.

وی بیان داشت: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر در زمینه همکاری‌های دو جانبه ایران و پاکستان قرار است با افزایش همکاری‌های ۲جانبه، نخستین نشست بخش خصوصی ایران و پاکستان در زاهدان برگزار شود تا بتوانیم زمینه همکاری‌های مشترک و تعاملات را فراهم کرده و مسیر جدید ایران- پاکستان و هندوستان باعث شود تا دوباره به دروازه شبه قاره تبدیل شده و با افزایش تعامل بین مردم و بخش خصوصی گردشگری ۲ کشور شاهد توسعه و امنیت پایدار در منطقه باشیم.

انتهای پیام/79773

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
ارسال دیدگاه

جدیدترین اخبار
محبوب ترین اخبار