امروز:  یکشنبه , ۲۱ مهر , ۱۳۹۸
 کد خبر: 93367  -  ۰۱ / مهر / ۱۳۹۸
۵۹ هزار بسته آموزشی بین مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان توزیع شد

در آستانه سال تحصیلی جدید مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در روز‌های هفتم و هشتم شهریور برگزار شد تا دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات اولیه از تحصیل و فراگیری علم و دانش محروم نشود.

۵۹ هزار بسته آموزشی بین مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان توزیع شد

به گزارش هاتف سیستان و بلوچستان ، محمود میرامامی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: هزار عدد کیف و ۵۸ هزار بسته آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید به همت خیران و حامیان نیکوکار بین دانش‌آموزان ایتام زیر پوشش این نهاد توزیع شد.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و به تبع آن قدرت کم خرید نوشت‌افزار و پوشاک توسط قشر ضعیف جامعه نیکوکارانی که امکان مساعدت و تمکن مالی برایشان وجود دارد در جهت تامین نوشت افزار، کیف، کفش و پوشاک یاریگر کمیته امداد امام (ره) سیستان و بلوچستان باشند.

وی گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در روز‌های هفتم و هشتم شهریور برگزار شد تا دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات اولیه از تحصیل و فراگیری علم و دانش محروم نشود.

میرامامی ادامه داد: مرحله دوم برگزاری جشن عاطفه‌ها دهم مهر با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» در مدارس برخوردار سراسر این استان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این مرحله با همکاری اداره‌کل آموزش و پرورش، سازمان صدا و سیما، سازمان دانش‌آموزی، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه و حامیان برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/93367

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

پر بازدید ها
پر بحث ترین ها