وب سایت هاتف سیستان و بلوچستان

استان سیستان و بلوچستان جوانترین استان کشور است. نیروی جوان پرشور، متعهد ، بانشاط ، ماجراجو و پرتلاش سیستانی و بلوچستانی ذخیره ای بزرگ و عظیم برای استان و کشور عزیزمان ایران سربلند محسوب می شود. نیاز جوانان استان به کارهای فرهنگی ناب و غیر کلیشه ای مطالبه ای بوده و هست که باید برای حل آن چاره ای بیاندیشیم همین موضوع مهم سبب شد تا موسسه فرهنگی رسانه ای هاتف با یک نگاه فرهنگی ، اجتماعی و یک بسته فرهنگی جامع و کامل ( نشریات هاتف جوان و بانوک ) از اوایل سال ۱۳۹۵ وارد فضای رسانه ای استان سیستان و بلوچستان بشود.

موسسه فرهنگی ، رسانه ای هاتف جوان مکران جریانی بر آمده از جوانان عزیز سیستانی و بلوچستانی هست که آمده است به دور از هرگونه حاشیه، نگاه حزبی، جناحی، قومی و مذهبی به رسالت اصلی خود که توجه کامل و جامع به مقوله فرهنگی، اجتماعی است بپردازد، ما در این راه دست همه بزرگان اهل قلم و فرهنگ استان را به محکمی می فشاریم و از همه مخاطبین و مردم خوب سیستان و بلوچستان درخواست می کنیم تا در این نیل و رسیدن به این هدف بزرگ و مردمی ما را همراهی کنید چرا که هر رسانه ای با مخاطبان پرشور و علاقمند به برنامه هایش معنا و مفهوم می گیرد.

لوگوی هاتف سیستان و بلوچستان

ما عهد بسته ایم در راستای مطالبات به حق مردم سیستان و بلوچستان و در چارچوب قانون کشور عزیزمان ایران حرکت کنیم و به وظیفه اصلی یک رسانه مردمی بپردازیم. موسسه فرهنگی ، رسانه ای هاتف به دنبال موج سازی، موج سواری و صد البته وامدار هیچ جریان و گروه سیاسی هم نیست ما با در نظر گرفتن کمبود زمان در پی بهینه سازی نگاه و خواست مخاطبان فهیم سیستانی و بلوچستانی هستیم

موسسه فرهنگی و رسانه ای هاتف ارتباط گرم و صمیمی خودش را با مخاطبان بزرگوار از طریق راههای ذیل همیشه و در هر لحظه گرم نگاه خواهد داشت.
سامانه پیامکی : ۳۰۰۰۷۴۷۷۸۹
شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۲۶۱۵۷۰
پست الکترونیکی : info@hatefsb.ir

تلگرام : https://t.me/hatef_sb

اینستاگرام : https://www.instagram.com/hatef_sb/

یوتیوب: https://www.youtube.com/@hatefsbir

فیسبوک: https://www.facebook.com/hatefsb.ir.75/

سروش: https://splus.ir/hatefsbir

واتس آپ: https://chat.whatsapp.com/FlEbfjxTKERBk027WpyLHS

وب سایت: https://hatefsb.ir/